Nazywam się Tomasz Likos

Jestem założycielem i szefem agencji ochrony osób i mienia oraz szefem grupy detektywów.

Przybliżę Ci naszą działalność. Jednak ze względu na charakter pracy nie zdradzam szczegółów.

L&S Team Security

AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

GWARANTUJEMY

Tobie i Twojej rodzinie

nietykalność, stabilność życiową, spokój

ZABEZPIECZAMY

Obiekty

małych firm i dużych przedsiębiorstw

Stawiamy na dobrą współpracę

Nasza praca zaczyna się od nawiązania relacji z kontrahentem i zależnie od zlecenia skupiamy się na komunikacji międzyludzkiej. Staramy się zrozumieć problemy, z jakimi klient do nas przychodzi i uzgadniamy jego potrzeby. Stosujemy formalny rodzaj kontaktu w relacjach biznesowych, a w „zakulisowych” pokazujemy się z ludzkiej strony.

Nasi klienci czują wsparcie i wiedzą, że dobrze trafili.

Mamy stałych kontrahentów

Tworzymy zgrany zespół wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników z zakresu technik interwencyjnych. Posiadamy koncesję wydaną przez MSW na usługi ochroniarskie i licencje na świadczenie usług detektywistycznych.

Jesteśmy odpowiedzialni i działamy zgodnie z prawem.

W sytuacjach krytycznych stosujemy środki przymusu bezpośredniego, by zapewnić bezpieczeństwo i spokój naszym klientom i ich rodzinom. Przy pomocy zabezpieczeń technicznych, całodobowego monitoringu i zespołu szybkiego reagowania skutecznie przeciwdziałamy włamaniom i próbom dewastacji chronionej przez nas nieruchomości.

Znajdziemy najlepsze rozwiązanie w sytuacji, w której Tobie i Twojej rodzinie zagrażałoby niebezpieczeństwo.

Nasz cel:

bezpieczeństwo, zaufanie i zadowolony klient

Osoby, które współtworzą ze mną agencję ochrony osób i mienia L&S Team Security i nadają jej kierunek, w przeszłości z niejednego pieca chleb jedli. Od lat znajdujemy wspólny język i optymistycznie patrzymy na świat, natomiast w pracy jesteśmy fachowcami i angażujemy się całkowicie.

Dbamy o naszych pracowników, a zasady koleżeństwa przekładają się na dobre kontakty biznesowe. Są źródłem wsparcia dla naszych klientów, dla których bieg wydarzeń stał się zbyt skomplikowany albo trudny do poradzenia sobie w pojedynkę.

Czujesz się pewnie w każdym miejscu.

Podczas organizowania strategii ochrony nieruchomości małych firm i dużych przedsiębiorstw, bierzemy pod uwagę m.in. luki w infrastrukturze budynku. „Dostrajamy” nasz system zabezpieczenia technicznego i usuwamy możliwości, które sprzyjają włamaniom i kradzieżom.

Możesz nam zaufać.

Kiedy dochodzi do incydentów, osoby chronione obawiają się, a lęk pobudza. Sytuacja może wymknąć się spod kontroli. Znamy to z doświadczenia i odpowiednio reagujemy. Dzięki zdobytej wiedzy staramy się przewidzieć ewentualny tok wydarzeń i nie pozostawiamy wątpliwości, jeśli chodzi o słuszność naszych działań.

Agencja ochrony osób i mienia

dostosowana do Twoich upodobań i potrzeb

Skróciliśmy proces decyzyjny. Wykluczyliśmy zbędną administrację i pośredników między klientem a pracownikami naszej agencji. Dzięki temu jesteśmy bardziej elastyczni i szybko przeciwdziałamy wszelkim zagrożeniom.

Zapewniamy pomoc techniczną i wsparcie operatora dyżurnego.

Mamy własny system łączności bezprzewodowej na niezależnych częstotliwościach. Korzystamy z bojowego umundurowania oraz używamy garniturów w zależności od rodzaju usługi.

Spełniamy oczekiwania naszych kontrahentów.

Na życzenie klienta składamy sprawozdania. Przekazujemy informacje o przeprowadzanych kontrolach, o stanie zabezpieczenia i o wydarzeniach, które miały miejsce na chronionym przez nas obiekcie.

Potrzebujesz detektywa?

Wykorzystujemy w śledztwie metody, których nie mogę ujawniać. Ale mogę wspomnieć o tym, że stosujemy skuteczne środki wywierania wpływu, czyli techniki negocjacyjne. Dostaliśmy sprawy do wyjaśnienia z góry spisane na przegrane, a jednak doprowadziliśmy do pomyślnego zakończenia.

Chcesz skorzystać z usług detektywistycznych?

Znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia?

Masz dla nas sprawę?

Pomożemy Ci

Gwarantujemy anonimowość i bezpieczeństwo danych osobowych

Koncesjonowana agencja ochrony osób i mienia

L&S Team Security

Licencjonowana agencja detektywistyczna

Działamy w Polsce i poza nią

Jesteśmy otwarci na kooperację w innych państwach

Skontaktuj się z nami

Telefon

Mail