BLOG COPYWRITERA

Biblioteczka

Inspiracje O pisaniu Psychologia Poprawność O książkach

Na skale siedzi, ubrany na sportowo, młody człowiek z laptopem na kolanach, a obok leży plecak.

Od zawsze i wszędzie. Bawi, uczy i pozwala zarabiać. Wyczytaj z luźnego artykułu, co to jest storytelling i po co działa na Ciebie.

Czyli co nieco o zaskakującej wiadomości i dobrym flow dla ludzi.

Książka opisuje niepowodzenia i radości Japończyków. Recenzja przyjemnej lektury.

Poświęcamy szczególną uwagę nieistotnym czynnikom i zakładamy, że coś jest ważne. Dlaczego? Dowiedz się i nie daj się zwariować.

Skonfrontujesz swój punkt patrzenia z poglądami Osho i dowiesz się, jak wykopać z głowy pomysły. O kreatywności z innej beczki. Zapraszam.

Wielokropek jest zagrywką interpunkcyjną, ale stosuj ją tak, żeby uniknąć amatorszczyzny i wywołać emocje. Dowiedz się jak.

Mechanizmy manipulowania i mnóstwo przykładów z życia. Informacje, które pomogą Ci radzić sobie, kiedy ktoś będzie wywierał na Tobie presję. Zapraszam na recenzję.

Co to jest porównanie i metafora. Często sprawdzasz, co one oznaczają? A sprawdź tutaj.

Zastosuj w swoich tekstach opisane w niej triki, a zaciekawisz czytelników i podzielą się wrażeniami z innymi.

O dwóch czasownikach. Czy Twój czytelnik jest ożywiony? Może ma ochotę na drzemkę, bo Twoje litery w tekście snują się lub coś tam bajdurzą? Hmm… Chodź na stronę.

Dajesz radę? Bo mam dla Ciebie taktyki Navy SEALs, dzięki którym radzisz sobie w biznesie i w życiu. Korzystaj!

Dla tych, którzy szukają sprawdzonej wiedzy potrzebnej do pisania tekstów i chcą być lepszymi autorami.

Zapraszam Cię na chwilę ze Stephenem. Jest rzemieślnikiem i fajnym facetem. Pomoże Ci z pisaniem i może coś cyknie u Ciebie? Sprawdź! Czasami chwila zmienia wszystko.

W tym artykule znajdziesz wskazówki/esencje, które dotyczą każdego przedsiębiorcy.

Dlaczego, zawzięty czytelniku, oferty przekładane na prosty język przyciągają klientów? Bo uproszczenia mają moc. Przekonaj się.

Piszesz zgięta i ze zwieszoną głową? Chcesz poprawić zdrowie, usprawnić pisarskie życie i zaoszczędzić czas? Pora na dobrą zmianę?

Bez względu na to, jak bardzo będziesz przygotowany, zrobisz pomyłkę. Nawet kilkakrotnie tę samą, bo potknięcia są nieuniknione. Poznaj je.

Mistrzowie Tai Chi uczą, że bez ruchu nie ma odporności. Na zdrowie wpływa również stosowanie klawiatury bez części numerycznej. Zerknij, co jeszcze.

Skończ z pisaniem dwoma palcami. Nawyk ten podgryza Twoje zdrowie i prostą czynność zmienia w proces katorżniczy. Zainwestuj w siebie.

Zabieram Cię w podróż przez perswazję, manipulację, jarmark i do mojej pracowni. Mamy przedział wolny od biletów. Wskakuj!

Jak napisać tekst do Internetu, na który zwróci uwagę czytelnik? Czy wystarczy pomysł, klawiatura i edytor? Nie.